Opinie
Byłem na wyjeździe do Japonii prowadzonym przez Jolę i z pewnością polecam organizowane przez nią wyprawy. Wszystko ogarnięte było perfekcyjnie, od noclegów przez transport i sam wybór atrakcji na miejscu. Mimo, że nasz grafik był solidnie wypełniony, wszystko odbywało się w spokojnym tempie, a dodatkowy czas wolny można bylo poświęcić na odrobinę eksploracji. Nawet w zgiełku godzin szczytu w Tokio zwiedzało się bezstresowo. Jola jest pogodna, zaradna i pomocna, z taką przewodniczką można podróżować
MateszInformatyk
Jola jest spokojną i doświadczoną liderką wypraw. Prowadzi grupę bez zbędnego pośpiechu i napięcia, z jasno zaplanowanym programem, a jednocześnie daje uczestnikom dużo swobody. Często zostawia czas wolny na samodzielną eksplorację co pozwala lepiej poznać odwiedzane miejsca i podróżować we własnym tempie. Wyjazd do Japonii był bardzo dobrze zorganizowany z mnóstwem ciekawych miejsc i atrakcji. Polecam z pełnym przekonaniem
MikołajWłaściciel biura nieruchomości
Byłam z Jolą na wyprawie do Tajlandii i z całego serca polecam! Jola prowadzi grupę z ogromnym spokojem, uważnością i doświadczeniem. Czuliśmy się zaopiekowani, a jednocześnie mieliśmy dużo przestrzeni na własne odkrycia.
Świetna liderka i trenerka mentalna!
Jolu, mega Ci dziękuję za towarzyszenie w tej niesamowitej przygodzie!
DorotaPsychoterapeutka
Jolę znam i jako liderkę wypraw i trenerkę mentalną. Zawsze się wzbraniałem przed wspólnym priorytetyzowaniem moich decyzji, działań i celów. Błąd. Jola pomogła mi zrozumieć i zapisać wszystkie kroki poszczególnych celów i poszukaliśmy razem wszelkich rozwiązań. Ostatecznie zrealizowałem to co założyłem i gdyby nie Jola, pewnie bym odpuścił.
Polecam w 200%
WojtekWłaściciel salonu rowerowego i podróżnik
Miałam ogromną przyjemność wziąć udział w weekendowych warsztatach z Jolą, które zostaną ze mną na długo. To niezwykła osoba – ciepła, otwarta, uśmiechnięta i emanująca pozytywną energią. Motywuje nie przez presję, ale przez autentyczne zrozumienie i obecność.
Dzięki naszym rozmowom dotknęłam tematów, które wcześniej wydawały się „teoretyczne” – a teraz stały się osobiste, ważne i… moje. Jej podejście, wyrozumiałość i uważność na każdy aspekt mojej sytuacji sprawiły, że poczułam się naprawdę zaopiekowana i zmotywowana do dalszej pracy nad sobą.
IwonaDyrektorka bankowości
Z Jolą byłem w Japonii (Tokio-Okinawa) i był to dla mnie wyjazd życia (póki co).
Program był intensywny, ale świetnie zaplanowany. Wszystko było dopięte na ostatni guzik - bez chaosu i nerwowych sytuacji.
Widać Twoje zaangażowanie i to, że naprawdę zależy Ci na ludziach oraz atmosferze wyjazdu.
PrzemekPrzedsiębiorca
Sprawdź więcej opinii: Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na Facebooku